Новини

Пентхаус - мрії збуваються

Багатьом пентхауси здаються чимось недоступним і дорогим. Такі квартири асоціюються з розкішшю і часто вимагають серйозних капіталовкладень. Але з будь-яких правил є винятки, і ЖК «Верба» - тому підтвердження. У новому комплексі можна купити просторі дворівневі пентхауси за помірними цінами. Якщо ви хочете оселитися в квартирі, де багато вікон, денного світла, є тераси і кімнати для всіх членів сім'ї, купівля житла в новобудові зробить вашу мрію реальністю.

У чому переваги пентхаусів?


Пентхаус вважається кращим рішенням для покупців, які шукають комфортабельну нерухомість на верхніх поверхах будівель. По суті, він є індивідуальним будинком під дахом і має високі видові характеристики. З вікон квартир ЖК «Верба» перед вами будуть кожен день відкриватися красиві панорами озеленених дворів і чудові види на мальовничі лісові масиви.


Купівля пентхауса приносить новоселам безліч переваг:
  • Відмінна інсоляція - в квартирах встановлені високі панорамні вікна, тому всередину потрапляє багато сонячного світла. Завдяки цьому в приміщеннях завжди затишно.
  • Продумані планування - нижній рівень займають загальні зони для всієї родини (вітальня, кухня, комори), нагорі розташовуються санвузли і тихі спальні. Велика кількість кімнат забезпечує високий комфорт і відкриває необмежені можливості в оформленні інтер'єру.
  • Приватне проживання - зверху немає сусідів, що позбавляє від зайвого шуму, а на сходовій клітці знаходиться мінімум житлових приміщень.
  • Власна тераса - надає унікальну можливість відпочити на свіжому повітрі, не залишаючи дому. На майданчику можна облаштувати патіо, зону для чаювання або розбити невеликий сад. Це приємний бонус, який завжди приваблює безліч покупців.
  • Розвинена інфраструктура - пентхауси хоч і є відокремленим житлом, але розташовуються в багатоквартирних будинках, наділених власними інфраструктурними об'єктами. У ЖК «Верба» жителям доступні початкова школа, дитячі садки, магазини, фітнес-зали, ресторани і кафе, служби побуту. Все потрібне завжди під рукою!

Кожен, хто хоча б один раз вибрав пентхаус, ніколи не проміняє його на інше житло. Дворівневі квартири під дахом мають раціональні рішення у плануванні і приваблюють чудовими видами, тому стануть прекрасною оселею для всієї родини.