Новини

Введення в експлуатацію 1-ї черги

Шановні інвестори та майбутні власники квартир у житловому комплексі Верба!

Повідомляємо Вам з великою радістю, що наш тернистий шлях по введенню в експлуатацію 1-ї черги будівництва завершений з позитивним результатом, а саме ми отримали СЕРТИФІКАТ №ІУ22240311505, що засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкта та підтверджує його готовність до експлуатації.
Наші подальші дії:

1. Отримуємо в селищній раді поштову адресу у відділі архітектури.
2. Реєструємо в Єдиному електронному реєстрі нерухомого майна, на ТОВ «БК «Гарант-Інвест» всі об’єкти першої черги.
3. Роздруковуємо технічні паспорти та реєструємо на всі квартири та нежитлові приміщення.
4. Створюємо регламент та графік реєстрації індивідуальних квартир та нежитлових приміщень.
5. По запису чи запрошенню в назначений час зустрічаємося з менеджером Анастасією у відділі продажу і підписуємо документи і отримуємо Акт прийому-передачі майнових прав та технічний паспорт, що є кінцевими документами, які засвідчують виконання всіх зобов’язань по договору.
6. Загальну реєстрацію будинку 1 черги ми здійснюємо за власний кошт, а індивідуальні реєстрації квартир буде сплачувати кожний власник окремо. Вартість повідомлю окремо пізніше – оптимізуємо це питання.
7. Разом з підписанням кінцевих документів Ви підпишете також протокол про передачу на обслуговування будинку до КЖЕП Глевахівської селищної ради.
8. Також доводжу до відома що до тарифу на електроенергію для фізичних осіб. Це питання вже в роботі вирішуємо і вартість спожитої електроенергії буде у загальних квитанціях КЖЕП згідно Договору компенсації фізичних осіб споживачів. Тобто у Вас буде квитанція де буде вказано рахунок за утримання будинку та прибудинкової території, споживання води, споживання тепла і електроенергії – все по лічильниках.
9. Якщо в процесі роботи будуть відбуватися якісь зміни чи правки завчасно повідомимо.
Особисто дякую за Ваше терпіння в такий не легкий час в нашій державі. Вірю та прикладаю максимум зусиль до того, щоб наш проєкт Верба був до кінця реалізований і став прикрасою в селищі Глеваха та нашою спільною гордістю.

Слава Богу, Слава Україні та Героям Слава!