Новини

З Різдвом Христовим на Новим 2024 роком!

Шановні інвестори, партнери та друзі ЖК «Верба»!

Вітаємо Вас з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим Роком! 🎄

У ці зимові святкові дні, хай родинне тепло зігріває Ваші душі та домівки, хай Вас надихає віра в перемогу України в несправедливій війні. Бажаємо Вашим родинам здоров’я та приємно відсвяткувати в колі рідних та друзів. Щиро бажаємо загадати бажання і щоб вони обов’язково здійснилися у наступному 2024 році.

👉 Ми покладаємо великі надії та плануємо працювати більш продуктивніше в наступному році.
👉 Почати видавати в січні 2024 р. документи право власності на квартири та комерційну нерухомість 1 черги.
👉 Передати будинок 1 черги на обслуговування КЖЕП селища Глеваха.
👉 Корегуємо проєкт будівництва 3 черги.
👉 Розробляємо кошторис та графік будівництва.
👉 Проходимо акредитацію в Укргазбанку для участі в програмі іпотечного кредитування «єОселя» на стадії будівництва 3 черги вже весною 2024 року.
👉 Активна будівельна фаза розпочнеться в березні 2024 року.
👉 В планах завершити капітальне будівництво 3 черги до кінця 2024 року.
👉 Залишиться благоустрій території, підключення мереж до будинку та введення в експлуатацію 3 черги в 1 квартал 2025 року.
👉 В планах початок будівництва 4 черги у 2025 році.

🏗 Наша команда ТОВ «БК «Гарант-Інвест» має серйозні плани на відновлення активної діяльності щодо реалізації в цілому проєкту ЖК «Верба», виконати всі свої зобов’язання перед інвесторами та громадою смт Глеваха.

🤝 Дякуємо кожній і кожному інвестору, які вірять та довіряють нам в цей не простий час у нашій державі. Дякуємо за Вашу підтримку і надалі запрошуємо до співпраці, буде багато цікавих пропозицій в наступному році!

💪 Дякуємо ЗСУ за можливість працювати, будувати та відбудовувати нашу Україну! Понад усе віримо в перемогу! Слава Україні! Героям Слава!