Новини

Мегаполіс VS Передмістя

З кожним роком все більша кількість киян прагне перебратися в передмістя столиці. Чисте повітря, мальовнича природа, густі ліси і водойми - ті переваги життя в провінції, які стають вагомим аргументом при покупці житла.

Забудовник ЖК «Верба» пропонує втілити ваші мрії в реальність. Житловий комплекс розташовується в екологічно чистій місцевості, далеко від шуму і суєти мегаполісу. Зручне місце розташування в 15 км їзди від метро «Теремки» дозволяє залишатися в ритмі великого міста і легко добиратися в центр на роботу або навчання.

Екологія


Якщо порівнювати мегаполіс і передмістя, то заміське проживання багато в чому виграє. Для великого міста характерні запиленість і загазованість, тоді як за містом вас чекає гарне природне оточення і кристально чисте і свіже повітря. Велика кількість зелених зон робить провінцію ідеальним місцем для всієї родини і забезпечує добре самопочуття.


Транспортне сполучення


У місті зазвичай простіше добиратися на роботу або навчання. Поруч з будинками знаходяться зупинки громадського транспорту, тому жителі можуть без проблем потрапити в будь-який куточок мегаполісу. Однак не варто забувати про постійні пробки, які віднімають дорогоцінний час. У передмістях ситуація інакша. Широкі траси не заважають руху і дозволяють з легкістю доїхати до потрібного місця. Що стосується ЖК «Верба», то він знаходиться в 15 км їзди від Києва по Одеському шосе, тому забезпечує швидку комунікацію з містом як автомобілем, так і автобусами.

Інфраструктура


Передмістя знаходяться в активному розвитку, тому на їх території знаходиться не менше інфраструктурних об'єктів, ніж в мегаполісі. Поруч з ЖК «Верба» працюють супермаркети, освітні, медичні, розважальні установи.

Додаткові можливості для мешканців відкриваються в межах прибудинкової території. На перших поверхах корпусу розміщується безліч об'єктів інфраструктури, які підвищують комфортність при проживанні. В тому числі:
  • початкова школа;
  • дитячі садки;
  • продовольчі та будівельні магазини;
  • фітнес-клуби;
  • кафе, ресторани;
  • банківське відділення;
  • коворкінг-центр.

Види за вікномЩо можна побачити з вікна в мегаполісі? Тільки такі ж висотки, труби заводів або заставлені машинами двори. Якщо купити житло в нашому комплексі, види з вікна будуть абсолютно іншими. Ви зможете щодня милуватися зеленими скверами на території, мальовничими фонтанами, природними ландшафтами.

Таким чином, передмістя багато в чому виграють у мегаполісу і дозволяють проживати в природному оточенні, в атмосфері гармонії та комфорту.