Новини

Новобудова: 5 переваг перед вторинним житлом

Головна перевага новобудов - це застосування при будівництві матеріалів, що відповідають сучасним вимогам. Сучасні будинки обладнані технологічними ліфтами, всі комунікації (електрика, водопровід, опалення, каналізація) набагато надійніше і довговічніше, ніж в старих будинках. До того ж, ЖК “Верба” пропонує квартири з чистовою обробкою, реалізуючи їх за принципом "в'їжджай і живи".

Другим плюсом на користь "первинки" є розвинена інфраструктура нових мікрорайонів. Тут в розпорядженні новоселів прогулянкові зони, добре оснащені дитячі майданчики. У кроковій доступності знаходяться нові школи і дитячі садки. У новозведених житлових комплексах є і великі парковки, що значно підвищує комфорт проживання. Двори і під'їзди в ЖК “Верба” обладнані системами відеоспостереження та електронними ключами, так що питання безпеки теж є практично вирішеним.


По-третє, потрібно пам'ятати про те, що в якийсь період часу може виникнути ситуація, коли квартиру доведеться продавати. Житло в старих будинках буде дешевше, ніж в новобудовах. Пов'язано це з зносом комунікацій, слаборозвиненою інфраструктурою, старінням самого будинку.

Четверта перевага: потреби сучасного міського жителя змінилися і планування квартир в старих будинках не завжди відповідає часу. У будинках, будівництво яких завершилося недавно, планування вдаліше, розташування приміщень раціональніше. Планування квартир в ЖК “Верба” продумані інженерами до дрібниць. Це зручні, сучасні квартири комфорт-класу.


П'ятий плюс первинного житла - юридична чистота угоди купівлі-продажу нерухомості. Найбільший ризик при купівлі квартири саме на вторинному ринку. Вона може бути незаконно придбана попереднім власником, перебувати в заставі або бути обтяженою боргами. Перевірка квартири кваліфікованими юристами може зайняти багато часу і обов'язково спричинить за собою додаткові витрати. У випадку з новобудовою покупець стає першим власником квартири, у якої нульова юридична історія.

Чому віддати перевагу - новобудові, чи вторинному житлу? Зваживши переваги і недоліки обох варіантів, кожен зробить свій вибір індивідуально.