Хід будівництва

Вересень 2021

Шановні інвестори та гості нашого сайту, хочемо Вас проінформувати про перебіг подій на нашому будівництві, звітувати про виконану роботу і розповісти про майбутні плани будівництва.

Насамперед про конструктив будинку:


 • Повністю завершені цегляні роботи з урахуванням перепланувань квартир згідно індивідуального дизайн-проекту розробленого нашими дизайнерами.

 • Покрівля на завершальній стадії: зроблено металевий каркас, обшитий пиломатеріалами, виконана гідроізоляція, теплоізоляція та риштування – підготовка до монтажу металевого профнастилу. В наших планах у жовтні 2021 року здійснити повний монтаж конструкцій даху металевим покриттям, з урахуванням оздоблення вентиляційних каналів, жолоба водовідведення, дощових зливних труб, снігозатримувачів та огородження покрівлі по периметру.


 • Засклення проводиться в ІІ етапи:

Завершено I етап - 70% засклення вже змонтовано
II етап – початок монтажу вікон з 06.10.2021, у тому числі початок монтажу у нежитлових приміщеннях першого поверху та засклення елементів вхідної групи. Кінцевий термін виконання 01.11.2021.


 • Оздоблення фасаду будинку - утеплення мінеральною ватою 150 мм та армування проведено на 60%, розпочато оздоблення клінкерною плиткою. Запланована робота у жовтні місяці: завершити повністю всі роботи по фасаду, з покриттям гідрофобним матеріалом.

 • Гідроізоляція фундаменту будинку підвального приміщення в середині зроблена повністю, здійснюється зворотна підсипка грунтом й монтуються залізобетонні вхідні групи у будинок.

 • Внутрішні мережі. Змонтовані водомірні вузли лічильниками, траси водопостачання та водовідведення у квартири. Електромережі заведені у квартири, щитові монтуються в місцях загального користування та підвалі будинку. Прокладені слабко струменеві мережі: інтернет – оптоволоконний кабель, пожежна сигналізація, та мережа відеодомофонії. Триває монтаж ІТП теплокамер централізованого опалення, розведено тепломережі до кожної квартири будинку, відбувається монтаж приладів опалення – радіаторів та підготовка до запуску системи в опалювальний сезон 2021-2022 рр.

 • Стяжка підлоги зроблена на 90%, відбуваються завершальні роботи.


 • Стартова гіпсова штукатурка стін розпочата, виконано 40% об'єму робіт. В планах завершення штукатурних робіт з пофарбуванням стін в місцях загального користування до кінця листопада.

 • Вхідні двері в квартиру. Початок встановлення 18 жовтня 2021р. в третій секції будинку.

 • Розпочаті роботи по монтажу ліфтів. Все обладнання вже на будівельному майданчику. Здійснює роботи виробник ліфтів турецька компанія «BetaLift».


 • Повідомляємо, що разом з загально будівельними роботами розпочались підготовчі дизайнерські роботи з нашими інвесторами, з приводу ремонту квартир. Саме в жовтні йдуть погодження проектів, а роботи розпочнемо в листопаді.

Запрошуємо інвесторів до активної співпраці з приводу дизайнерского ремонту ваших квартир. Звертатися за телефонами:
044 344 24 24
095 538 24 24
067 538 24 24