Новини

Максимальна автентичність будівель

Забудовник житлового комплексу «Верба» йде в ногу з часом і не втомлюється удосконалювати візуальний вигляд комплексу відповідно до сучасних архітектурних тенденцій. Від початку будівництва дизайн фасадів будинків зазнав серйозних змін. Вони стали більш стильними та практичними, придбали спокійну палітру кольорів, яка забезпечує жителям затишну сімейну атмосферу. Ми постаралися домогтися максимальної автентичності будівель і додати більше природних тонів, які гармонійно поєднуються з заміським оточенням. Новобудова ідеально підійде тим, хто не хоче бачити з вікон похмурі міські багатоповерхівки. Перед мешканцями відкриваються красиві панорами озеленених дворів з фонтанами, яскравими ігровими майданчиками, прогулянковими алеями.


Комплекс стане новим центром сучасної комфортного життя, де новоселам доступна велика і добре розвинена інфраструктура: продовольчі супермаркети й магазини будматеріалів; початкова школа; дитячі садочки; культурно-мистецькі центри розвитку для дітей; місця для дозвілля - фітнес-клуби, бари та ресторани, салони краси, кафе-кондитерські; банківські відділення; медичні заклади; кабінет нотаріуса; будинок побуту з ремонтними майстернями; коворкінг-центр.


ЖК «Верба» оточить вас домашнім комфортом. Його оновлений вигляд залишиться актуальним на багато років і буде щодня радувати навіть найвимогливіших естетів.