Хід будівництва

Завершення першої черги будівництва

Шановні інвестори! Ми з радістю повідомляємо Вам про завершення першої черги будівництва нашого житлового комплексу. Згідно з планом, усі необхідні комунікації були заведені та підключені, зокрема вода, каналізація, опалення та розведена електрика. Вся документація також на завершальному етапі готується до введення в експлуатацію будинку та отримання сертифікату про готовність.
👍
Усі роботи з благоустрою на території першої черги також наближаються до завершення. Ми плануємо здійснити озеленення та зовнішнє освітлення, щоб забезпечити комфортні та безпечні умови для мешканців. До того ж, ми вже розпочали процес встановлення огорожі на територію комплексу, щоб забезпечити безпеку та приватність мешканців.
❤️
Ми дуже вдячні Вам за вашу довіру та підтримку у цьому процесі будівництва. Ми робимо все можливе, щоб наш житловий комплекс став втіленням Вашої житлової мрії та забезпечив Вам те, що Ви заслуговуєте - комфортне та безпечне життя.
Ми будемо продовжувати Вам повідомляти про наші досягнення та новини щодо будівництва нашого комплексу. Дякуємо Вам за співпрацю та довіру!