Новини

Квартира з ремонтом "під ключ": переваги

Забудовник ЖК «Верба» надає можливість відсвяткувати новосілля вже найближчим часом. У нашому комплексі можна підібрати комфортні квартири з ремонтом «під ключ», які будуть повністю підготовлені до заселення. Після покупки вам не доведеться шукати ремонтну бригаду, витрачати час на вибір будматеріалів і болісно чекати, коли роботи будуть закінчені. Чистова обробка дозволить раціонально спланувати витрати на покупку нерухомості і максимально захистити себе від зайвих турбот.

Чіткий алгоритм дій


При підписанні договору в ньому прописується повний перелік всіх робіт, виконуваних ремонтною бригадою. Оздоблення «під ключ» включає в себе:
  • фарбування стін, наклеювання шпалер;
  • облицювання санвузла керамічною плиткою;
  • фарбу / плівку на стелі;
  • укладання підлогового покриття на вибір замовника;
  • установку сантехніки;
  • монтаж розеток, вимикачів;
  • установку системи «розумний дім»;
  • підключення інженерних комунікацій, сигналізації.

Ви завжди будете знати, на якому етапі знаходяться ремонтні роботи, а при необхідності вносити коригування, змінювати колір і тип оздоблювальних матеріалів.


Економія сил і часу


Завдяки чистовій оброці вам не доведеться підшукувати профільних фахівців або думати про те, де купити будматеріали. Ремонт не доведеться відкладати через зайнятість сантехніка або відсутності майстра по установці електропроводки. У ЖК «Верба» ви купуєте повний пакет послуг від забудовника, який зобов'язується виконати всі обсяги робіт в чітко обумовлений термін.

Економія бюджету


Фахівці з оздоблення давно працюють в сфері ремонтних послуг, тому добре знають, де можна купити оздоблювальні матеріали за максимально вигідними цінами. Кошторис всіх проведених робіт надається замовнику перед початком робіт, а це значить, що сума буде затверджена заздалегідь і не підвищиться в ході ремонту.


Можливість швидкого переїзду


Безперечна перевага чистової обробки - швидке новосілля. При готовому ремонті можна в'їжджати в квартиру відразу після введення комплексу в експлуатацію. Це особливо актуально для тих новоселів, які на час будівництва будівлі змушені проживати в орендованому житлі.

Квартири з ремонтом «під ключ» від забудовника ЖК «Верба» - оптимальне рішення для покупців, які хочуть швидко в'їхати в свій новий будинок і не бажають витрачати час і нерви на ремонтні клопоти.