Новини

ЖК «Верба» - це приємний і високо цінований повсякденний досвід безпеки

У житловому комплексі «Верба» інсталюється інноваційна адресна протипожежна система Tiras PRIME A. Це абсолютно новий погляд на пожежну безпеку. Сучасна програмно-апаратна платформа, яка здійснює цілодобовий контроль і моніторинг всіх компонентів системи та через GSM канал передає інформацію на пульт централізованого пожежного спостереження. Це дозволяє дистанційно вести цілодобове спостереження за станом пожежної автоматики у житловому комплексі, здійснювати раннє виявлення загоряння і організовувати своєчасну його ліквідацію.


Системи відеоспостереження, контролю та управління доступом


Високоякісні італійські автоматичні шлагбауми Comunello у поєднанні з високотехнологічними вуличними та внутрішніми відеокамерами Hikvision для роботи в умовах над яскравого або недостатнього освітлення. Ця система відеоспостереження працює в автоматичному режимі «День/Ніч» для безпеки і контролю, а також автоматизації в'їзду на територію житлового комплексу та виїзду з території. Наші вуличні IP-відеокамери мають цілий ряд smart-функцій для Вашої безпеки на території ЖК «Верба», зокрема відеоаналітика, що включає в себе розпізнавання осіб, виявлення вторгнення, ідентифікація автомобільних номерів, підрахунок предметів, аудіодетекція та багато іншого.


Відеодомофони Bas-IP - спілкуйтеся з відеоінтеркому з сусідами, керуйте розумним будинком прямо зі смартфона і завжди будьте в курсі про ваших відвідувачів, приймаючи виклики з викличних панелей на смартфон. Вбудоване нічне світлодіодне підсвічування забезпечує отримання чіткого відеозображення навіть вночі, а наявність всеспрямованого мікрофона і динаміка – якісний двосторонній аудіо зв'язок. Для Вашого комфорту і зручності відкриття замка можливо з відеодомофона, по цифровому коду, за допомогою безконтактної картки, безконтактного ключа, а також з Вашого смартфона.