Хід будівництва

Серпень 2021

Відбуваються активні роботи з утеплення фасадів. Для утеплення використовуємо мінеральну вату товщиною -150 мм та щільністю - 135 кг/м³. Зовні оздоблення стін буде виконано клінкерною плиткою, яка забезпечить додаткове тепло та гідроізоляцію стін. Утеплення фасаду здійснюється згідно з проектом будинку, паспорту енергоефективності будинку, та пожежних нормативів, що свідчить про те, що будинок буде мати високу тепло- та гідроізоляцію, а також пожежну безпеку.


Паралельно відбувається етап завершення засклення будинку. Вікна встановлюємо 7-го класу, профіль WDS на 5 камер та двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом. Такі віконні блоки забезпечать максимальне тепло та шумоізоляцію. Зовні профіль має ламінацію, колір антрацит, з середини профіль білого кольору. Вікно має якісну фурнітуру компанії Аксор, що забезпечить надійну довгу експлуатацію віконних та дверних систем.


В середині будинку проводяться оздоблювальні роботи по підлозі: чистова лазерна цементно-піщана стяжка товщиною 80 мм. Наша стяжка забезпечить якісну гідро- та шумоізоляцію вашої квартири.


Перед стяжкою підлоги були проведені сантехнічні роботи по прокладанню мереж водопостачання, теплопостачання. Використовуються труби компанії FADO (шитий поліпропілен), стояки опалення - металеві труби. Мережі провели як до вузлів обліку, так і в квартири. Також розпочинаємо встановлення приладів опалення, після проведеного теплового розрахунку: металеві радіатори. В холодний період ваші оселі будуть добре опалюватися і мати заощадливі технології по використанню теплоносія.


Проведена повна гідроізоляція підвального поверху. Там будуть розміщені комори для наших мешканців. Якісна гідроізоляція забезпечить сухість та комфорт в коморах.