Новини

Відновлення будівельних робіт та роботи відділу продажів

Щирі вітання Вам, наші шановні інвестори, майбутні власники квартир! Хочемо Вам повідомити що з 24 травня 2022 року ми відновили будівельні роботи та роботу відділу продажу. З позитивних новин повідомляємо, що всі споруди та майно вціліло і без пошкоджень. Ми з великим задоволенням розпочали роботу.

Частина команди будівельників продовжили завершення фасадних робіт по 1-й черзі, також продовжуються роботи по оздобленню місць загального користування. Ліфти у всіх секціях вже введені в експлуатацію. На фінішній прямій сантехнічні роботи по підключенню води та каналізації, теплотраса вже в будинку працює ще з осені минулого року. Електрики з компанії ДТЕК також завершили роботи по прокладанню траси 0,4 кВт в прибудинковій території та розпочинають монтаж РП (розподільчий пункт). Подальшими кроками буде: благоустрій будинку 1-ї черги. Орієнтовні терміни виконання - до вересня 2022 року.

Стосовно 3-ї черги будівництва плануємо будівельну готовність на 2-й квартал 2023 року і введення в експлуатацію 3-й квартал 2023 року. Відновлення будівництва у липні 2022 року.

Також триває підготовча документальна робота по введенню в експлуатацію 1-ї черги будівництва. У червні 2022 року підрядники БТІ будуть здійснювати обміри та виготовлення технічних паспортів. Ми надаємо весь пакет документів в електронну систему реєстрації ДІАМ і орієнтовно, якщо запрацюють ефективно реєстри, то у вересні 2022 року маємо наміри отримати сертифікат про введення в експлуатацію. Також присвоїмо почтову адресу і через місцевий ЦНАП будете мати можливість отримати право власності на Ваші квартири.

Щодо фінансових питань, велике прохання відновити виплати по розтермінуванню в тих обсягах і датах що вказані в договорах. Також у липні будуть надані додаткові угоди з фактичною площею згідно технічних паспортів і потрібно буде здійснити оплату за додаткові метри згідно з Вашими договорами. Після сплати підписуємо акт передачі квартири та надаємо доступ до здійснення ремонтних робіт у квартирах. Це орієнтовно серпень місяць.

І на останок з приводу організації перегляду, телефонуйте в робочий час: понеділок – субота, з 10:00 до 16:00 і домовляйтеся про зустріч з менеджером відділу продажу Анастасією за контактним номером 063 991-35-68. Також з приводу особистих договірних питань і консультацій з директором ЖК «Верба» також завчасно домовляйтеся про зустріч.

👍 На все добре! Чекаємо на Вас в гості, заходьте на перегляди та на смачну каву ☕️ і просто 🤗 привітатися і поспілкуватися, ми одна родина - Україна ❤️