Розширення простору за рахунок об'єднання двох зон підвищить комфорт використання кухні, а інтер'єр квартири придбає більше простору і світла.

Загальна зона суміщена вітальні з кухнею, сприяє зміцненню зв'язків. Це дозволяє вам розмовляти під час приготування їжі, разом дивитися телевізор, приділяти час дітям або спілкуватися з гостями.

Як оформити кухню-вітальню?
Підлога у кухні-вітальні
Це найпростіший спосіб оптично з'єднати дві кімнати і створити враження єдиного цілого. Завдяки цьому, ви не тільки досягнете більшого простору, але і придбаєте послідовність в декорі. Однак, якщо ви вирішили використовувати два різних матеріали для підлоги в кожній зоні, виберіть ті, які схожі за кольором або зовнішнім виглядом (наприклад, дерев'яні панелі і плитка під дерево).
Суцільний колір або колірна палітра
Щоб з першого погляду було видно, що ви знаходитеся в одній великій кімнаті, виберіть один колір в різних відтінках або в схожих поєднаннях кольорів. Ви все одно хочете підкреслити функціональність окремих частин? Тоді нехай зону відпочинку і релаксації прикрасять сірі шпалери, а зону навколо стільниці - сіра кухонна плитка. Принцип кольорової однорідності поширюється не тільки на стіни, але і на меблі та оздоблення приміщення.
Єдиний дизайн
Арт-деко в вітальні, коли на кухні панує скандинавський стиль? На жаль, ці та інші контрастні поєднання не підійдуть для відкритих просторів. Обидві зони повинні взаємодіяти одна з одною, і відмінності в їх функціях не повинні відображатися в іншій дизайнерській ідеї.
Освітлення у вітальні з кухнею
Облаштовуючи кухню, поєднану з вітальнею, варто пам'ятати про принцип, що кожне з цих просторів має мати окреме освітлення. Це дозволяє візуально і функціонально розділити інтер'єр, оптично додаючи глибини і збільшуючи його.

Квартира з кухнею-вітальнею - відмінне рішення, яке обов'язково сподобається всім членам сім'ї!