Новини

Двори без парковок

В останні роки високою популярністю серед покупців користуються новобудови, в яких застосовується концепція «двори без парковок». Забудовник ЖК «Верба» піклується про комфорт майбутніх новоселів і пропонує комплекс з безпечною дворовою територією, яку займають зелені зони, альтанки, вуличні кафе, спортивні та ігрові майданчики.

Прибудинковий простір повністю закривається для транспорту, а під розміщення автомобілів обладнуються автостоянки, розташовані за периметром будинку. Для багатьох це стає серйозним аргументом на користь покупки нерухомості, адже такі двори забезпечують приватне і безпечне проживання - в першу чергу, для дітей.

У чому переваги дворів без парковок?


Безпека для дітей


Якщо по дворовій території постійно їздять машини, батькам доводиться проводжати дитину до школи, дитячого садка або зустрічати, щоб доставити додому. У випадку з двором без парковок такої проблеми не існує. Діти вільно пересуваються територією без супроводу дорослих, а мами і тата можуть не хвилюватися за їх безпеку.

Збільшення корисної площі двору


Відсутність автостоянок залишає значно більше місця під організацію зон для відпочинку жителів. Замість парковок у дворі можна облаштовувати ігрові містечка, спортивні майданчики, бігові та велосипедні доріжки, а взимку навіть катки. Безмашинний простір дозволяє використовувати вільну площу під комплексне озеленення - оздоблення клумб, газонів, невеликих скверів, де можна гуляти і дихати повітрям.

Безпека автомобілів


Зберігання транспорту в спеціально обладнаних місцях є більш безпечним, ніж на стихійних автостоянках. Власникам авто не доводиться щодня шукати вільне місце для парковки, а ризики викрадення чи пошкодження машини зводяться до мінімуму.

Привабливий ландшафтний дизайн


Припарковані біля будівель машини вносять дисонанс в ландшафтний дизайн дворів, які спочатку призначені для проведення дозвілля мешканців. Щоб уникнути цього, забудовники ховають автомобілі в підземні або окремо розташовані паркінги. Завдяки відсутності транспорту у дворі немає шуму і вихлопних газів. Прибудинкова територія стає привабливішою, а повітря - чистішим.

Новобудова з двором без парковок - це оптимальне рішення для сімейного проживання. Безпека, благополучна екологічна обстановка, відсутність шуму - те, що гарантує житловий комплекс «Верба» кожному мешканцеві.